Veselīgu našķu meklējumos!

Ja mēs enerģiju aktīvi tērējam savās ikdienas gaitās, tad drīkstam arī panašķēties! Lūk mans Līga Balode​ iecienīts Našķis ar Pievienoto Vērtību – InGo​ musli batoniņi!  Tā sastāvā ir Bio pārslas (rudzu un auzu), dzērveņu sukādes, medus un zemesriekstu sviests!
Cik tad daudz našķēties drīkstam? Cukurs drīkstētu dod ne vairāk kā 10% no dienas enerģijas daudzuma (tātad līdz 50g cukura dienā).

InGo ir musli produkti, kuru sastāvā ir tikai Latvijā ražotas izejvielas – pilngraudu rudzi, auzas, augļu sukādes, 100% zemesriekstu sviests, medus. Produkti netiek termiski apstrādāti, līdz ar to, tie saglabā maksimāli daudz dabas spēku. Sastāvā esošais medus sniedz tūlītēju enerģiju, savukārt, labie tauki no zemesriekstu sviesta organismā šķeļas lēnāk un nodrošina organismu ar enerģiju pakāpeniski, ilgākā laika periodā.
Produktus iecienījuši un savā ēdienkartē iekļāvuši gan profesionāli sportisti, gan aktīvas atpūtas cienītāji, kā arī vecāki, kuri saviem bērniem vēlas sniegt augstas kvalitātes gardumus un ikviens, kas vēlas sevi palutināt ar ko garšīgu un augstvērtīgu.

Vairāk par InGo http://ingomusli.lv/