• PAKALPOJUMI

    • Uztura bagātinātāju reģistrācija un pārreģistrācija
    • Ēdienkartes kalkulācijas sastādīšana
    • Lekciju, semināru un interaktīvu nodarbību vadīšana
    • Pasākumu, konferenču, semināru organizācija veselības jomā

Lekciju, semināru un interaktīvu nodarbību vadīšana

Nodrošiniet sev un saviem kolēģiem, sadarbības partneriem vai tuviniekiem iespēju smelties informāciju par veselīgu uzturu, uzlabot savus ēšanas paradumus un uzzināt ko ikdienas dzīvē noderīgu!

Pasākumu, konferenču un semināru organizēšana veselības jomā

Realizējiet savu ieceri par veiksmīgu un izdevušos pasākumu, aizraujošu konferenci vai izglītojošu semināru bez liekas piepūles!

Veselīga uztura gatavošanas meistarklases

Izmantojiet iespēju apgūt veselīga uztura gatavošanas pamatus un kādu jaunu, viegli pagatavojamu, bet reizē veselīgu maltīti, ko tālāk varēsiet izmantot arī savā ikdienā!

Uztura speciālista pakalpojumi

Vēlaties izprast savus ēšanas paradumus un atrast veidus, kā tos uzlabot? Varbūt Jums ir kāda ar uzturu saistīta problēma, kurai nepieciešams atrisinājums? Te noderēs uztura speciālista konsultācija, kuras laikā varēsiet noskaidrot atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem.

Svara samazināšana individuāli un grupās

Varbūt jūtiet, ka ir uzkrājušies liekie svara kilogrami, un nepieciešams no tiem atbrīvoties? Varbūt Jūs vēlaties atkal atgūt formu? Šī būs lieliska iespēja, kā speciālistu uzraudzība veselīgi zaudēt lieko svaru, vienlaicīgi apgūstot veselīgas ēšanas pamatprincipus.

Ēdienkartes sastādīšana

Vai vēlaties uzlabot savu uzturu un pašsajūtu un sākt veselīgi ēst, bet nezināt, ar ko sākt? Vai nevarat saprast, ko labāk izvēlēties, kāpēc un cik daudz?

Ķermeņa kompozīcijas noteikšana ar bioimpedances svaru palīdzību

Vai vēlaties uzzināt, kādu daļu no Jūsu ķermeņa masas sastāda tauki, bet kādu – muskuļi? Vai Jūs interesē, kāds ir ūdens daudzums Jūsu ķermenī? Atbildes uz šiem jautājumiem varēsiet iegūt ar bioimpedances metodes palīdzību.

Veselības mārketinga pakalpojumi

Esat izveidojuši lielisku produktu, bet nezināt, kā to popularizēt? Varbūt vēlaties zināt, kāds būtu uztura speciālista viedoklis, un paziņot par to arī apkārtējiem?

Izbraukuma pasākumi

Paredzēts kāds kultūras pasākums vai sporta spēles, bet trūkst, kā izklaidēt dalībniekus? Vai tieši meklējat veidu, kā uzlabot dalībnieku/iedzīvotāju informētību par veselīgu uzturu un tā pamatprincipiem?

Uztura bagātinātāju reģistrācija un pārreģistrācija

Ietaupiet savu laiku un resursus, ļaujot mums veikt reģistrācijas procedūru Jūsu vietā!

© Copyright - OnPlate