Mazuļu aprūpes nodarbības “Hendlinga nodarbības”

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros sadarbībā ar SIA “OnPlate” 2019. gada maijā uzsāk projektu “Handlinga nodarbības”.

Hendlings – kvalitatīvas ikdienas rūpes par mazuli, kas māca, kā pareizi aprūpēt, darboties un komunicēt ar mazuli. Tas ir pašu vecāku, tuvinieku roku darbs un pieskārieni savam bērnam jau no pirmajām dzīvības dienām, kad tas ir īpaši svarīgi, jo bērns ir 100% atkarīgs no aprūpētāja. Nodarbības laikā Jūs uzzināsiet, kā pareizi turēt bērniņu uz rokām, apģērbt, kā uzvilkt autiņbiksītes un kā pareizi novietot bērnu gultiņā, lai nerastos paaugstināts tonuss. Šīs nodarbības būs noderīgas gan mammām, gan tētiem!

Kopā tiks īstenotas 100 (simts) nodarbības jaundzimušo ģimenēm (mātēm/tēviem kopā ar mazuli), par to, kā pareizi turēt un aprūpēt mazuli.

Katrā nodarbībā tiks apskatīti sekojoši jautājumi – turēšanas, celšanas, nešanas, ģērbšanas un aprūpes metodes, kā nomierināt mazuli un kā palīdzēt viņam apjaust savu ķermeni, ilgtermiņā nodrošinot simetrisku un pilnvērtīgu attīstību. Kā mazināt mazulim tonusu jeb muskulatūras sasprindzinājumu.

Nodarbības vadīs sertificētās fizioterapeites – Anna Sproģe, Zane Strode, Liene Brakmane.

Nodarbību norise paredzēta dažādās Rīgas apkaimēs:

  • OnPlate Veselības studija, Alauksta iela 21-26, Centra rajons, Rīga;
  • Veselības māja Olīva, Olīvu iela 5A, Zemgales priekšpilsēta, Rīga;
  • “Bērnība” bērnu attīstības centrs, Kurzemes prospekts 132A;
  • DABA YOGA, Balasta dambis 56, Ķīpsala, Rīga;

Pieteikšanās nodarbībām:

  • Sazinoties ar Lindu pa tālruņa numuru 29444094;
  • Rakstot e-pasta vēstuli uz linda@onplate.lv
  • Piesakoties OnPlate mājaslapā onplate.eu

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 „Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.