Lekciju, semināru un interaktīvu nodarbību vadīšana

Piedāvājam gan lekcijas, gan praktiskās nodarbības, lai iepazīstinātu Jūs ar veselīga uztura pamatprincipiem, kā arī iedziļinātos tieši Jums interesējošās uztura tēmās. Iespējama ir gan vienreizēja lekcija, gan arī lekciju un nodarbību cikls – viss atkarīgs no Jūsu vēlmēm!

Tiek nodrošināti gan izdales materiāli par apskatītajām tēmām, gan nepieciešamais aprīkojums praktiskajām nodarbībām. Paredzētais ilgums – 1-2 stundas.

Iespējamās tēmas:

 • Veselīga uztura pamatprincipi

  Kas veido veselīgu dzīvesveidu? Kādi ir veselīgas ēšanas pamatprincipi? Kas visvairāk kaitē mūsu uztura kvalitātei?

 • Veselīgs un ekonomisks uzturs

  Kādi ir veselīgas ēšanas pamatprincipi? Kādi produkti ir neaizvietojami mūsu ikdienas uzturā, bet bez kādiem var iztikt? Kāds ir ekonomisks, bet veselīgs uzturs?

 • Bērnu uzturs dažādos vecuma posmos

  Kādi ieguvumi ir no veselīga dzīvesveida un veselīga uztura? Kādēļ tieši bērniem uzturs ir it īpaši svarīgs? Kā uzturs ietekmē bērnu augšanas procesu?

 • Jauniešu uzturs

  Kādēļ veselīgam uzturam būtu jābūt ikdienas sastāvdaļai? Kā veselīgu uzturu padarīt garšīgu un viegli pieejamu? Uzturs un veselība.

 • Uzturs grūtniecības un laktācijas periodā

  Uztura ietekme un nozīme grūtniecības periodā – kāda ir ietekme uz augli? Kādam būtu jābūt uzturam grūtniecības periodā, un kādam – laktācijas periodā? Vai tiešām vajag “ēst par diviem”?

 • Sievietes uzturs

  Uztura nozīme sievietes dzīvē gan pirms, gan pēc menopauzes periodā. Uztura ietekme uz sievietes reproduktīvo veselību.

 • Svara samazināšana

  Uzturs – draugs vai ienaidnieks svara samazināšanai? No kādiem produktiem būtu jāizvairās, cenšoties samazināt svaru? Ieteikumi, kā veiksmīgāk cīnīties ar lieko svaru. Ķermeņa masas indekss, kā to aprēķina un ko tas parāda?

 • Uzturs dažādu saslimšanu gadījumā

  Kādu saslimšanu gadījumos būtu īpaši jāpiedomā par uzturu? Uztura ieteikumi tiem, kas saskārušies ar cukura diabētu, paaugstinātu asinsspiedienu, sirds slimībām utt.

 • Sportistu uzturs

  Kas ir galvenais, pie kā jāpiedomā paaugstinātas slodzes apstākļos? Cik daudz nepieciešams ēst un kādās proporcijās?

 • Informatīvās lekcijas skolēniem

  Kas ir veselīgs uzturs, kādēļ tas ir svarīgs? Kādi ir dažādi uztura mīti? Kādus uztura pamatprincipus noteikti vajadzētu ievērot? Kas īsti ir diētas, un vai badoties tiešām ir pareizā izvēle, lai notievētu?

 • Informatīvas lekcijas pavāriem

  Kā gatavojot ievērot veselīga uztura pamatprincipus? No kādiem produktiem ir jāizvairās, gatavojot cilvēkiem ar uztura alerģijām/nepanesamībām?

 • Lekcijas/semināri ofisa darbiniekiem

  Kāda ir sēdoša dzīvesveida ietekme uz mūsu veselību? Kāda uztura izmaiņas ir nepieciešamas, lai pielāgotos sēdošam dzīvesveidam? Ieteikumi, kā padarīt ofisa darbu veselīgāku.

Cena par vienu lekciju/nodarbību: Atkarīga no dažādiem faktoriem. Sazinies ar mums, lai precizētu.

Cena par vienu lekciju/nodarbību cikla ietvaros (2-4 nodarbības): Atkarīga no dažādiem faktoriem. Sazinies ar mums, lai precizētu.

Vadītāja: Līga Balode, +37126176117, liga@onplate.lv