Uzmanību ! OnPlate varoņi! Satriecoši rezultāti, mūsu lepnums un prieks!

Viņi ir tie cilvēki, kas sasniedza savus mērķus kopā ar OnPlate šķīvji, katru nedēļu mēs iepazīstināsim Jūs ar vienu no varoņiem. Gribam, lai šo cilvēku pieredze iedvesmotu arī Jūs uz pārmaiņām. Šo jauko tradīciju atklās Darja! Pirmkārt bija tiešām milzīgs prieks iepazīties ar TEVI un rezultātā lepoties ar Taviem rezultātiem un panākumiem !

Par projektu:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Projekts tapis sadarbībā ar Māmiņu klubu. Tika izsludināta pieteikšanās, kur dalībniecēm bija jāuzraksta motivācijas blogs. Tad tika izvēlēti 10 dalībnieki no portāla krievu versijas un 10 dalībnieki no portāla latviešu versijas.  Projekts sākās 31. Oktobrī – visiem dalībniekiem tika izdalīti OnPlate uztura šķīvji un Purified dabīgu ekstraktu kompleks Figure chocolate. Visi dalībnieki parakstīja sadarbības līgumus, kur ar savu parakstu apliecināja ievērot projekta noteikumus.

Projekta sākumā visiem dalībniekiem bija vienādi nosacījumi, katram – uztura plāns, un tajā ir iespējamas tikai iepriekš izrunātās korekcijas, tāpat katram ir savs OnPlate šķīvis. Jebkuras uztura plāna izmaiņas tika izrunātas ar speciālistu. Projekta laikā, tikāmies vairākas reizes, kur fiksējam rezultātus, un pārrunājām aktuālākos jautājumus ar projekta koordinatoru, kā arī  individuāli konsultējām par izmaiņām ēdienkartē. Pats sākums, protams, šķiet bija tas vissgrūtākais, jo to varētu drīzāk saukt par adaptācijas periodu, kurā katram no dalībniekiem bija vajadzīgs apkārtējo atbalsts un ticība saviem spēkiem. Slēgtā forumā mūsu grupas aktīvi komunicēja, dalījās iespaidos, un konsultējās ar Mūsu uztura speciālistēm un atbildēja uz dažnedažādiem jautājumiem. Projekts ilga divus mēnešus.

Kā mēs fiksējam rezultātus:

Rezultātu kontrolei izmantojām ķermeņa kompozīcijas analizatoru Tanita BC-1000 . Mēs fiksējām protokolos visus nepieciešamos parametrus (tauku procents, muskuļu masa, kaulu masa, ūdens masa un citi antropometriskie parametri).

Rezultāti:

Darja

  Starta mērījumi Pēc 2 mēnešiem Zaudēts:
Svars: 97,5 kg 86,5 kg –          11 kg
Vidukļa apkārtmērs: 109 cm 94 cm –          15cm

 

Uztura speciālistes, projekta koordinatores komentārs: mums izdevās lieliska sadarbība, Darja spēja pildīt projekta nosacījumus un tai paša laikā intuitīvi pašizpētes ceļā ieklausīties savā ķermenī un pielāgoties dažādām dzīves situācijām. Es nosauktu mūsu kooperāciju par izcilu – Darja respektēja manus padomus, es respektēju viņas izvēli, sajūtas. Un protams rezultāts ir izcils.

Lasi Darjas blogus šeit:

Dašas pirmais blogs – par projekta sākumu. ДАША: Назад ходу нет – старт дан!

Pirmās nedēļas sasniegumi. ДАША: 1 неделя позади – привычки и ощущения!

Otrā nedēļa ar OnPlate. ДАША: 2-ая неделя, закрепляем результаты и корректируем 

Trešā nedēļa. ДАША: 3-я неделя и уверенно иду вперёд 

Jau mēnesis pagāja, rezultāti pārsteidzoši. ДАША: позитивные результаты первого месяца 

ДАША: Прости, но ты толстая… 

Noslēguma blogs. ДАША: Первая десятка, прощай! 

IMG_4474