MK un OnPlate projekts sākas! Spied ŠEIT un uzzini projekta dalībnieku vārdus!

Liels paldies visiem, kas iesūtīja savu pieteikumu Māmiņu Kluba un OnPlate projektam! Visus blogus izlasīja uzturua speciālisti un izveidoja šī projekta dalībnieču komandu. Vārds projekta kuratorei Tatjanai Tepo.

Labdien! Pirmkārt, paldies visiem par dalību! Kā jau projekta noteikumos minējām, dalību tajā turpinās tikai 10 cilvēki. Ticiet, izvēlēties bija ļoti grūti. Visas jūs esat ārkārtīgi atšķirīgas, un visas cienīgas turpināt.

Domājot par izvēli, mēs pamatojāmies uz personīgo pieredzi, izvēloties no jums tās, kam visvairāk nepieciešama palīdzība, pirmkārt, ņemot vērā veselības aspektu.

Tātad, laiks paziņot 10 projekta dalībnieces. Lūk, viņas ir:

sarmite21
sandux
inga b
anda 17
minniite
baibaanna
xvz
juta js
cielavinna
dzelzs ledija

Apsveicam, esat iekļuvušas projektā! Aicinām uz pirmo tikšanos, kas notiks Māmiņu Kluba telpās šajā sestdienā, 31.oktobrī, plkst. 12:30!

Pasākuma plāns:

  • Iepazīsimies:)
  • Liksim priekšā katra sev mērķus
  • Saņemsiet nepieciešamās rekomendācijas un instrukcijas
  • Būs ievadlekcija par veselīga uztura tēmu

Katra projekta dalībniece uzzinās arī vairāk par sava ķermeņa komplektāciju (muskuļu masa, tauku procents organismā un citi svarīgie parametri) ar analizatora Tanita BC-1000 www.pulsometrs.lv palīdzību. Rezultātus komentēs speciālists. Visus rezultātus, tāpat kā “slimības vēsturi” fiksēsim anketās.

Katra šī projekta dalībniece saņems veselīga uztura šķīvi OnPlate

20151021142840-85537.jpg

www.onplate.eu

Un katra projekta dalībniece saņems arī vēl vienu dāvanu –  FigureChocolate ar zaļās tējas, greipfrūta sēklu ekstraktu, oregano melnajā šokolādē metabolisma un kopējās pašsajūtas uzlabošanai.

20151029141424-63687.jpg

www.purified.eu

Uz tikšanos!