2020.gada 13. martā plkst. 10:00 Daugavpils pilsētā (Parādes iela 1) norisināsies izglītojošs seminārs visu vecuma grupu iedzīvotājiem “Aktuālais par onkoloģiju un tās profilaksi”.

Semināra mērķis ir sniegt dalībniekiem nepieciešamo informāciju par onkoloģijas tēmu, cik nozīmīgi ir atklāt slimību laicīgi, ka arī izglītot par profilaksi, lai samazinātu onkoloģijas slimību risku.

Seminārā būs iespēja no ārsta uzzināt par jaunākajām audzēju ārstēšanas metodēm, kā arī par valsts apmaksātu skrīninga programmu. Skrīnings palīdz atklāt vēzi pat pirms klīniskām izpausmēm un līdz ar to daudzkārt palielina ārstēšanas efektivitāti un uzlabo pacientu dzīves kvalitāti pēc ārstēšanas. Ārsts atbildēs uz visiem jums interesējošiem jautājumiem.

Pasākuma laikā no plkst 10:30 – 11:30 Ķermeņa kompozīcijas noteikšana. Veselīgs ķermeņa svars ir viens no faktoriem, kas veicina labu veselību – Jums būs iespēja noteikt ķermeņa kompozīciju, pie tam darīt to uztura speciālistes klātbūtnē, kura pēc tam varēs arī sniegt profesionālus skaidrojumus un komentārus par iegūtajiem rezultātiem.

Pieteikšanās uz pasākumu OBLIGĀTA! Pieteikties var, rakstot e-pastu alise@onplate.lv vai zvanot uz tālr. +371 26377122.

Pasākums tiek īstenots Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā ESF projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101 ietvaros.

marts 14 @ 10:00
10:00 — 14:00 (4h)

Parādes iela 1 Daugavpils